Plastik çerçeve sistemleri farklı renk ve ebatlarda gelmektedir. Bu çerçeveler fiyat başta olmak üzere ürün özellikleri gibi bilgilerin sergilenmesi için ideal sistemlerdir. Plastik çerçeve sistemleri eczanelerden marketlere, kuruyemişçilerden manavlara kadar aklınıza gelen hemen her yerde kullanılabilir. Bu sistemler müşterilerin dikkatini çekmek ve kişileri kampanyalara yönlendirmek için de idealdir. Küçük boyda olan çerçeveler genellikle ürünlerin standart özelliklerini tutmaya yardımcı olurken daha büyük boy olanlar ise kampanyalardan haberdar etmek ve özel tanıtımları yapmak için tercih edilirler. Kırmızı, yeşil, sarı, parlak ve neon renklerden daha klasik olan koyu renklere kadar üretimleri yapılmaktadır. Mağaza kalan kısmının dekorasyonuna uygun renklerde plastik çerçeve sistemleri tercih edilebilir.

Plastik Çerçeve Sistemleri Fiyatları Ne Kadar?

Plastik çerçeve sistemleri fiyatları ürün malzeme, tür, boyut ve sayı gibi etmenlere göre değişiklik göstermektedir. Çerçeve sistemleri fiyatları çoklu pakette olduğundan ekonomik ve cep dostudur. Daha fazla sayıda ve büyük modelleri tercih etmeniz halinde fiyatta otomatik olarak artacaktır. Çoklu paketlerde gelen plastik çerçeveler genellikle her biri farklı renkte olur. Ancak dilerseniz özel olarak sadece belli bir renkte çerçeve satın alabilirsiniz. Bu çerçeveler sağlam yapıları, estetik özellikleri, hafif olmaları gibi avantajları sayesinde pek çok sektörde tercih edilmektedir. Çerçeveler ile beraber U cep de gelir. Koruma PVC olarak da bilinen bu cep daha uzun ömürlü kullanım sağlar.


Ayaklı Plastik Çerçeve  Nedir?

Ayaklı plastik çerçeve sistemleri diğer çerçeve sistemlerinden farklı olarak, adından da anlaşılacağı üzere ayağa sahip olan sistemlerdir. Genellikle A4 boyutunda olan bu sistemler zeminde sağlam şekilde durarak hitap kesimine seslenir. Siyah ve kırmızı gibi farklı renklerde gelebilir. Üç parçadan oluşmaktadır. Plastik çerçevenin kendisi, ayağı ve yere bastığı kısmı birbirinden çıkarılabilir. Kolay kurulumunu saniyeler içinde yapabilirsiniz. İşiniz bittiğinde parçalarını ayırıp bir sonraki kullanım için ürünü hazır hale getirebilirsiniz.


Plastik Çerçeve Sistemleri Nerelerde Kullanılır?


Plastik çerçeve sistemi kullanımı aslında biz çok fark etmiyor olsak da hemen her yerdedir. Eczaneden kuru yemişçilere, manavlardan AVM’lere kadar gün içinde ziyaret ettiğimiz hemen her yerde bu basit ancak çok kullanışlı olan plastik çerçeve sistemleri kullanılmaktadır. Plastik çerçeve sistemlerinde ayrıca aksesuarlar da bulunur. Çerçeve birleştirici bunlardan bir tanesidir. İki farklı çerçevenin birbirine tutunması için şeffaf renkte, plastikten üretilmiş malzeme kullanılmaktadır. Genellikle bu birleştiriciler 20’li paketlerinde satılmaktadırlar. Ekonomiktirler.


Plastik Çerçeve Sistemleri Aksesuarları Nelerdir?


Plastik çerçeve sistemleri aksesuarları başında asetatlar, çerçeve ayakları, birleştiriciler gelmektedir. Bütün bu aksesuarlar ürün kullanımının daha pratik olmasını sağlamakta ve kullanım alanını genişletmektedir. Çerçevelerin içine özel asetat kağıtları yerleştirilmektedir. Bu kağıtlar şeffaf olup, içine konulan yazıların doğrudan görünmesini sağlarlar. Asetat kağıtlarını çoklu olarak 10’lu ve hatta 100’lü paketlerde bile satın alabilirsiniz. Sistemlerde çerçevenin tutulması için dikey teleskopik borusu da bulunmaktadır.


Plastik Çerçeve Sistemleri Modelleri Nelerdir?


Plastik Çerçeve Sistemleri modelleri arasından genellikle daha ince yapılı plastikten üretilmiş renkli olanlar tercih edilse de, kimi sistemlerden kalın ve daha dayanıklı malzemeden üretilmiş olanlar tercih edilmektedir. Plastik çerçeve sistemleri daha resmi kurumlarda rondo köşeye sahip olanlardan tercih edilmektedir. Malzeme seçiminin değişmesi ve malzeme kalınlıklarının artması ürüne bambaşka bir kullanım alanı ve görünüş katmaktadır. Kişi isimlerinden listelere, ürün özelliklerinden hizmet içeriklerine kadar aklınıza gelebilecek hemen her bilgi bu çerçeveler içinde yerini alarak hitap kitlesine hitap edebilir.
Plastik Çerçeve, Plastik Çerçeve Bantlı, Plastik Çerçeve Asetatı, Ayaklı Çerçeve Takımı, Yaylı Çerçeve TakımıMandallı Çerçeve Takımı, Metal Ayaklı Pleksi Föylük Takımı,  Mıknatıslı Teleskobik Çerçeve Takımı, Mıknatıslı Koridor Çerçeve Tutucu, Mıknatıslı Koridor Çift Çerçeve Tutucu, Mıknatıslı Koridor İlan Tutucu, Mıknatıslı Çerçeve Tutucu Dikey,Mıknatıslı Çerçeve Tutucu Yatay,Çerçeve Asma Kancası,Çerçeve Asma Halkası,Çerçeve Birleştirici,Açılı Çerçeve Ayağı,Çerçeve Vantuzu,Çerçeve Mandalı, Teleskobik Boru Çerçeve TutucuYaylı Teleskobik Boru Çerçeve Tutucu