Para Birimi Seçimi

                                      İADE KOŞULLARI VE YASAL HAKLARINIZ

1-Satın alınan ürünler, teslim tarihinden itibaren ondört (14) gün içerisinde, paketi açılmadan, kullanılmadan ve nedeni belirtilerek iade edilebilir.;

2-İade işleminden önce, aşağıdaki iade talep formu mutlaka doldurulmalı ve iade faturası iade edilecek olan ürünün içerisinde yer almalıdır.

3-Ürünler, orijinal ambalajında aksesuarları eksiksiz ve herhangi bir hasar görmemiş olacaktır.

4-Kargodan alınan ürünlerin dış ambalajında bir hasar var ve ürünün hasar gördüğü kanaati hasıl olursa, kargo şirketine hasar raporu düzenlettirilmelidir.

5-İade edilecek ürünün kargo bedeli gönderici tarafından ödenecektir.

6-İade edilecek ürünün kargo bedeli gönderici tarafından ödenecektir.

7-Hasarlı ve arızalı ürünler ondört (14) gün içinde firmamıza gönderildiğinde kargo ücreti firmamız tarafından ödenecektir.

8-İadelere ait ücret geri ödemesi, ürünün tarafımıza ulaştığı gün yapılacaktır.

9-Kanunen cayma hakkı olan durumlarda, cayma süresi içinde malın özelliklerine ve kullanım talimatlarına uygun bir şekilde kullanılmadığı için meydana gelen deforme ve bozulmalardan kanun gereği Tüketici sorumlu olup bu sebeple Ürün’e ilişkin cayma hakkını kaybedebilir.

MADDE-10- TÜKETİCİ’NİN SÖZLEŞME KONUSU ÜRÜNÜ SATIN ALIRKEN ÖDÜL PUANLARI KAZANDIĞI VE/VEYA ÖDÜL PUANLARI KULLANARAK SATICI'YA ÖDEME YAPTIĞI HALLERDE UYGULANACAK ÖZEL ŞARTLAR

10.1. Ödül puanları vb.lerini kazandıran bir kuruluş ile tüketici ve satıcı arasında, ödül puanlarının satıcıya ait internet sitesinden alışverişlerde indirim vb. sağlamasına imkan veren cari bir anlaşmanın-sözleşmenin varlığında, tüketici, satıcının söz konusu anlaşması ve keza kendisinin anılan kuruluş ile sözleşmesinin gereği olarak bu Sözleşme konusu alışverişi sebebi ile öyle bir ödül puanı kazanmış ise, işbu sözleşmeden cayılması ve sair suretle feshi/sipariş iptali ile tüketiciye bir geri ödeme yapılması mevzubahis olan hallerde, tüketici tarafından bu sözleşme konusu satın alma ile kazanılmış ödül puanları, hediyeler ve benzerlerinin tutarı (parasal değeri) tüketiciden geri alınır.

Şöyle ki; bu geri alma işlemi, satıcının ilgili kuruluş ile anlaşmasında farklı bir yöntem öngörülmedikçe, tüketicinin anılan kuruluş-sistem nezdinde (işbu sözleşme konusu alışveriş ile kazanılmış ödül puanları hariç) yeterli-başka ödül puanı mevcut ise öncelikle o ödül puanlarından, mevcut değil ise satıcının tüketiciye iade edeceği bedelden nakden indirilerek (mahsup edilerek) yapılır.

İADE-TALEP FORMU

Aldığım Tüm Ürünleri İade Ediyorum*
İade Sebebiniz*
Başka Bir Sebep Var İse Açıklayınız
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.